Хто нас обирає?

01

Освітяни.

Досвід видавництво навчально продукції з 1996 року.

02

Підприємці.

Гнучкий діапазон скидок.

03

Всі всі всі.

Продуція, яка не залишить байдужим нікого.

Декілька слів про видавництво

    У 1996 році на ниві картографування з’явилося нове київське підприємство, яке наважилося кинути виклик сталим методам. Це приватне акціонерне товариство „Інститут передових технологій”, засновником якого став к. т. н. Олександр Володимирович Барладін..

    У галузі геоінформаційних систем Інститут забезпечує функціонування чергової частини ГУ МВС України в м. Києві, ГУ ДСНС в м. Києві. У 2002 році розробки Інституту використовувалися під час проведення виборів до Верховної Ради України, а вже в 2005 році в Інституті передових технологій розробили ГІС «Вибори», яка може використовуватися різними учасниками виборчого процесу. Розроблена та запатентована навігаційна система щодо моніторингу транспортних засобів з використанням GPS.

    У 2001 році Інститут передових технологій став членом Міжнародної картографічної асоціації (ІМТА). Від 2003 року Інститут бере участь у її щорічних конкурсах картографічної продукції. І вже на першому з них здобув другий приз у номінації «Краща настінна карта світу». Таке досягнення стало можливим завдяки тому, що методи виготовлення карт вже тоді не поступалися жодним закордонним технологіям. Адже в основу зображення земної поверхні було покладено космічну зйомку, рельєф дна Світового океану відтворено методами світлотіньової пластики. Внаслідок цього створювався ефект спостереження Землі з Космосу. Через рік на наступній конференції Інститут отримав другий приз номінації «Кращий атлас» за видання «Атлас Автономної Республіки Крим».

      Проте справжнім світовим проривом вітчизняної картографії стала конференція, що проходила в Лондоні у 2005 році. На ній у новоствореній номінації «Цифрова картографія» присудили перше місце атласові «Географії материків і океанів», створеному й виданому Інститутом передових технологій, як найкращому електронному навчальному атласові. Також Інститут був відзначений найвищою нагородою картографів – Кубком за найкращий картографічний твір, виданий у 2004 році.

Читати далі