• Ваш кошик порожній!

Глобус Загальногеографічний з тваринами з підсвічуванням 320 мм на дерев'яній підставці (4820114951267)

1.350,00 грн.

Опис

   Глобус Загальногеографічний з тваринами  з підсвічуванням на дерев'яній підставці  - це інструмент для юних допитливих дослідників природи. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.

    Загальногеографічна карта - це універсальна карта, де відображено координатна сітка, гідрографію, рельєф, морські та океанічні течії, населені пункти, кордони та межі держав і територій. Карта доповнена зображеннями тварин на тих ділянках Землі, де вони живуть.

   Цей яскравий навчальний глобус допоможе юному досліднику побачити не тільки материки, острови, океани, моря, гори та інші географічні об'єкти, а і розкаже про тваринний світ нашої планети.
   Можна використовувати в якості нічника.
   Підписи та написи виконані українською мовою.
   Діаметр сфери 32 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 32 см, настільний, лакований;
    - підсвічування - LED;
    - підставка - дерево;
    - дуга - пластик;

        Купити Глобус "Загальногеографічний з тваринами з підсвічуванням 320 мм  на дерев'яній підставці (4820114951267)"  - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 320 мм
Мова Український
Карта Зоологічна
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Є
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна