• Ваш кошик порожній!

Природознавство. Атлас з контурними картами для 3-4 класів - Барладін О.В. (9789664551264)

8,00 грн. 22,00 грн.
Теги: Атлас

Опис

Природознавство. Атлас з контурними картами для 3-4 класів - Барладін О.В. (9789664551264) - це навчальний посібник, призначений для дітей 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Атлас містить багато цікавої інформації про природу, зокрема воду, повітря, корисні копалини, енергію, а також пізнання Всесвіту. Він також допоможе дітям зрозуміти добові та річні рухи Землі, теплові пояси, покаже зоряне небо північної півкулі та Землю як планету Сонячної системи.

До того ж, атлас містить інформацію про поняття сторін горизонту, орієнтування на місцевості, а також про поняття про масштаб та план. Діти зможуть дізнатись більше про населення та його розміщення, фізичну карту півкуль та особливості природи різних континентів, зокрема Північної та Південної Америки, Африки, Євразії, Австралії та Антарктиди.

Окрім цього, у атласі є інформація про природні зони України, рослинний та тваринний світ, адміністративний устрій України, розрізи ґрунтів та контурні карти. Завдяки простим завданням, які супроводжують матеріал, діти зможуть закріпити свої знання та розвивати географічне сприйняття світу. Атлас підходить для використання як у класі, так і вдома. Атлас затвердженню Міністерством освіти і науки України, ви можете бути впевнені, що матеріал у ньому є корисним та актуальним.

Специфікація

Характеристики
Виробник Інститут передових технологій
Мова навчання Український
Предмет Природознавство
Клас 3-4
Рік видання 2020
Кількість сторінок 20
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна