• Ваш кошик порожній!

Глобус Зоряне небо без підсвічування 260 мм (4820114954565)

699,00 грн.

Опис

   Глобус Зоряне небо без підсвічування  - це інструмент для юних допитливих дослідників астрономії. Він відкриє їм перші таємниці зоряного неба і допоможе в освоєнні навколишнього світу.

     На карті глобусу зоряного неба відображено назви найбільших зірок розподіл за зоряними величинами та спектральними класами, назви та межі сузір'їв лінія екліптики та Галактичного екватору (середня лінія Чумацького шляху).

    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Діаметр сфери 26 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі. Глобус компактно розміститься в дитячій кімнаті чи кабінеті.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 26 см, настільний, лакований;
    - підставка - пластик;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Зоряне небо без підсвічування 260 мм (4820114954565)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 260 мм
Мова Український
Карта Зоряне небо + Зодіакальні сузір'я
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Немає
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна