• Ваш кошик порожній!

Глобус Політичний під старовину без підсвічування 260 мм (4820114951137)

699,00 грн.

Опис

   Глобус Політичний під старовину без підсвічування  - це інструмент для юних допитливих дослідників світу. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.
   Кольорами виділено території країн усіх континентів, позначені кордони, столиці та великі міста. Крім цього, на політичну карту нанесені назви всіх великих географічних об'єктів, таких як моря, річки, острови, судноплавні канали, шельфові льодовики. Унікальністю глобусу є те, що на сучасній карті світі нанесено зображення міфічних істот та давніх кораблів  

    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Діаметр сфери 26 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації і чудово впишеться в інтер'єр кімнати чи офісу.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 26 см, настільний, лакований;
    - підставка - пластик;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Політичний під старовину без підсвічування 260 мм (4820114951137)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 260 мм
Мова Український
Карта Політична
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Немає
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна