• Ваш кошик порожній!

Глобус Фізичний з тваринами без підсвічування 260 мм (4820114952738)

699,00 грн.

Опис

   Глобус Фізичний з тваринами без підсвічування  - це інструмент для юних допитливих дослідників природи. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.
    Фізична карта - це універсальна карта, де відображено координатна сітка, гідрографію, рельєф, морські та океанічні течії, населені пункти, кордони та межі держав і територій. Карта доповнена зображеннями тварин на тих ділянках Землі, де вони живуть.

    Цей яскравий навчальний глобус допоможе юному досліднику побачити не тільки материки, острови, океани, моря, гори та інші географічні об'єкти, а і розкаже про тваринний світ нашої планети.
    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Діаметр сфери 26 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 26 см, настільний, лакований;
    - підставка - пластик;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Фізичний з тваринами без підсвічування 260 мм (4820114952738)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 260 мм
Мова Український
Карта Зоологічна
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Немає
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна