• Ваш кошик порожній!

Глобус Фізичний з підсвічуванням 260 мм (4820114952769)

825,00 грн.

Опис

    Глобус Фізичний з підсвічуванням 260 мм - це інструмент для юних допитливих дослідників природи. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.
    Фізична карта - це універсальна карта, де відображено координатна сітка, гідрографію, рельєф, морські та океанічні течії, населені пункти, кордони та межі держав і територій, демаркаційні лінії, водоспади, коралові рифи, болота, солончаки, піски, материкову кригу, вічні сніги, межі плавучої криги (зимова, літня). Глибини та висоти подано згідно шкали. 

    Цей яскравий навчальний глобус допоможе юному досліднику побачити не тільки материки, острови, океани, моря, гори та інші географічні об'єкти, а і розкаже про тваринний світ нашої планети.
    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Можна використовувати в якості нічника
    Діаметр сфери 26 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації.

   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 26 см, настільний, лакований;
     - підсвітка - LED;
    - підставка - пластик;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Фізичний з підсвічуванням 260 мм (4820114952769)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 260 мм
Мова Український
Карта Фізична
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Є
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна