• Ваш кошик порожній!

Глобус Політичний без підсвічування 320 мм на дерев'яній підставці (4820114952608)

1.107,00 грн.

Опис

   Глобус Політичний без підсвічування  - це інструмент для юних допитливих дослідників світу. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.
   Яскравими кольорами виділено території країн усіх континентів, позначені кордони, столиці та великі міста. Крім цього, на політичну карту нанесені назви всіх великих географічних об'єктів, таких як моря, річки, острови, судноплавні канали, шельфові льодовики тощо.

    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Діаметр сфери 32 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації і чудово впишеться в інтер'єр кімнати чи офісу.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 32 см, настільний, лакований;
    - підставка - дерево;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Політичний без підсвічування 320 мм  на дерев'яній підставці (4820114952608)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 320 мм
Мова Український
Карта Політична
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Немає
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна