• Ваш кошик порожній!

Глобус Політичний з підсвічуванням 260 мм (4820114952745)

825,00 грн.

Опис

   Глобус Глобус Політичний з підсвічуванням - це інструмент для юних допитливих дослідників світу. Він відкриє їм перші таємниці нашої планети і допоможе в освоєнні навколишнього світу.
   Яскравими кольорами виділено території країн усіх континентів, позначені кордони, столиці та великі міста. Крім цього, на політичну карту нанесені назви всіх великих географічних об'єктів, таких як моря, річки, острови, судноплавні канали, шельфові льодовики тощо.

    Підписи та написи виконані українською мовою.
    Можна використовувати в якості нічника.
    Діаметр сфери 26 см - розмір, що дозволить розгледіти всі деталі географічної інформації і чудово впишеться в інтер'єр кімнати чи офісу.
   Глобуси Інституту передових технологій (ІПТ) єдині в Україні, що увійшли до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.
    Глобуси ІПТ кожні 5 років проходять експертизу Інституту модернізації змісту освіту Міністерства освіти і науки та отримують відповідний гриф.

    - діаметр 26 см, настільний, лакований;
    - підсвітка - LED;
    - підставка - пластик;
    - дуга - пластик;

        Купити "Глобус Політичний з підсвічуванням 260 мм (4820114952745)" - це означає подарувати дитині цілий новий світ. Заняття з глобусом будуть захоплюючими та цікавими, а гра перейде в процес навчання. Ваш юний дослідник легше буде сприймати географічну інформацію вподальшому.

Специфікація

Характеристики
Діаметр 260 мм
Мова Український
Карта Політична
Матеріал меридіана Пластик
Виробник Інститут передових технологій
Підсвітка Є
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна